Stora Enso Wood Products

Stora Enso Wood Products je jedním z největších producentů pelet v České republice. Velký důraz klade na ekologii a obnovitelnost zdrojů a také na dodržování pravidel jako transparentnost, etiku a udržitelnost. Dlouhodobě investuje do rozvoje dřevozpracovatelského průmyslu a díky vlastním lesům jde koncepčně o jednu z mála plně soběstačných a nezávislých společností

Kvalitní dřevěné pelety ze Stora Enso – vyrobené z dřevěných hoblin, suchých štěpek a pilin, vedlejších produktů jejich vlastních pil – jsou spolehlivým obnovitelným zdrojem energie pro vytápění obytných, komerčních i průmyslových staveb.

Pelety jsou samozřejmě certifikovány dle ENplus A1 a mají obě ekologické certifikace FSC i PEFC.

LIBERA PELLETS

Díky kladným zkušenostem s peletami od Stora Enso, pro nás blízké morální politice společnosti a jejich dlouhodobé výborné kvalitě, jsme se rozhodli navázat hlubší spolupráci.

Vytvořili jsme naší vlastní značku LIBERA PELLETS s certifikací ENplus A1, která má za cíl cenovou dostupnost při zachování nejvyšších možných kvalitativních standardů pelet, ekologickou udržitelnost a dlouhodobou dostupnost pelet.